Programma

Tijdens clubavonden is er naast de competitie tijd ingepland voor een Verdieping en een roulerend onderdeel (workshop, gastspreker of photo challenge). Tenzij anders aangegeven begint een clubavond om 20:00 (deur open om 19:30) tot ongeveer 22:30.

Het activiteitenprogramma zoals bepaald op basis van de ALV juni 2019,

DatumActiviteitCompetitieVerdiepingVrij Onderdeel
03/09/2019Opening seizoenBestuur
Gedicht
Portretfotografie
Portret van A tot Z
Bestuur & Werkgroepen
Uitleg en vragen
24/09/2019ClubavondPortretfotografie
Close-up
Natuurfotografie
Focus Stacking
BBQ
17:30 – 20:00
29/10/2019ClubavondNatuurfotografie
Paddenstoelen
Online fotografie
Hoe presenteer je jouw foto werk
Gastspreker
Bram Gebuys, fotojournalist
26/11/2019ClubavondOnline fotografie
Header voor website Diafragma
Fotobewerking
Vrij maken van objecten
Workshop
Inlijsten & Passepartouts
Lydia Vieveen
17/12/2019ClubavondFotobewerking
Creatief bewerken
Straatfotografie
Hoe maak ik een interessante straat foto
Photo Challenge
Neem je camera mee!
07/01/2020NieuwjaarsborrelBestuur
Vrij onderwerp voor externe competitie
Nieuwjaarsborrel
28/01/2020ClubavondStraatfotografie
Fiets
Portretfotografie
Hoe maak ik een portret interessant
Gastspreker
Johanneke Kriek
Samengestelde foto’s; inspiratie en techniek
25/02/2020ClubavondPortretfotografie
Portret met een twist
Online fotografie
Online portfolio
NTB
31/03/2020ClubavondOnline fotografie
NTB
Straatfotografie
Hoe maak ik een straatportret
NTB
28/04/2020ClubavondStraatfotografie
NTB
Natuurfotografie
NTB
NTB
26/05/2020ClubavondNatuurfotografie
NTB
Fotobewerking
NTB
NTB
30/06/2020EindwedstrijdBestuur
Caravaggio
07/07/2020ALVPresentatie fotoketting

OPMERKINGEN

  • voor de thema’s moeten foto’s na de ALV van juni gemaakt zijn
  • De indeling van de avonden wordt verzorgt door de vijf werkgroepen en het bestuur
  • Ideeën voor een gastsprekerexcursie of workshop kun je aanmelden bij Ger ter Horst

De activiteiten staan gepland in de kalender op deze website:

oktober 2019
maandag dinsdag woensdag donderdag vrijdag zaterdag zondag
30 september 2019 1 oktober 2019 2 oktober 2019 3 oktober 2019 4 oktober 2019 5 oktober 2019 6 oktober 2019
7 oktober 2019 8 oktober 2019 9 oktober 2019 10 oktober 2019 11 oktober 2019 12 oktober 2019 13 oktober 2019
14 oktober 2019 15 oktober 2019 16 oktober 2019 17 oktober 2019 18 oktober 2019 19 oktober 2019 20 oktober 2019
21 oktober 2019 22 oktober 2019 23 oktober 2019 24 oktober 2019 25 oktober 2019 26 oktober 2019 27 oktober 2019
28 oktober 2019 29 oktober 2019

Categorie: ClubactiviteitCompetitie- "paddenstoelen" (natuur), Clubruimte

Competitie- "paddenstoelen" (natuur), Clubruimte

Categorie: ClubactiviteitGastspreker (Bram Gebuys), Clubruimte

Gastspreker (Bram Gebuys), Clubruimte
30 oktober 2019 31 oktober 2019 1 november 2019 2 november 2019 3 november 2019