Uitwisseling met fotoclub LFC

Op 17 april bezochten we met 6 leden de Leidschenveense fotoclub.

Na een introductie op onze club door Hans toonden we 130 foto’s van de afgelopen (bijna) twee seizoenen met toelichting. De indruk was dat dit goed in de smaak viel; er werden ook diverse vragen gesteld over gebruikte technieken.

We kregen na afloop een cd mee vol met foto’s ter gelegenheid van hun jubileum 2004-2009. Hierdoor verkrijgen we al vast een indruk van hun werk, voordat zij in het najaar een tegenbezoek brengen aan Diafragma. Verder werken we natuurlijk samen in ons drieclubsverband met FKL. Binnenkort overleggen we weer over de mogelijkheden voor samenwerking in het kader van de programmering voor volgend seizoen.

Dit bericht werd geplaatst in Nieuwsarchief door Hans Mulder . Bookmark de permalink .

Over Hans Mulder

Mijn voorkeur heeft natuur (landschap/natuur/macro), architectuur en soms ook wel straatfotografie. Met name let ik sterk op beleving en compositie. Meestal fotografeer ik in RAW met nabewerking via diverse programma's. Ik werk met een Panasonic Lumix FZ150 sinds 2013; eerder met de FZ8. Daarbij gebruik ik ook tele- en groothoekconverter en filters.

Geef een reactie